firma rehberi No Further Mystery

İşletmenize yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı olacaktır.Antrparantez web sitelerinizin adreslerini eklemeniz halinde google’ın odaünde web sitelerinizin kıymeti artacak ve google sıralamasının yükselmesinde faydası olacaktır.İleride bir devir gökçe yazınızı güncellemek isterseniz eşya olurken kullanmış başüstüneğunuz mail adresiniz ve şifrenizle web istemize giriş yaparak,tanıtım ovalarını güncelleyebilir,istediğiniz çağ silebilirsiniz,reklamanızla müteallik denetçi baştan aşağı sizde olacak.Fakat şunuda bilmenizde yarar var tasarruf şarlarımıza uymayan kullanıcılar yada reklamlar engellenebilmektedir.Yasalara ve web sitemizin kurallarına uymak koşkebir ile reklamlarınızı hiç bir ücret ödemeden yayınlayabilirsiniz.

Ferdî verilerin kusurlu yahut yanlış çalışmalenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme,

B2b firma rehberinin baz amacı ürün ve firma tanıtımınızı elan başarılı hale getirmektir.

Taharri Motoru Dostu: Kontrol motoru dostu enfrastrüktürsı ile gayrı sitelerin önüne geçme muhtemellığınız artıyor. Arama motoru optimizasyonu firmaları bu enfrastrüktüryı kullanan firmalara 300 ile 500 TL arası indirim esenlıyorlar. Sadece bu adımla birlikte websiteniz bedavaya geliyor.

Ücretsiz firma rehberi Ücretsiz firma rehberi, firmalarının tanıtımını ve reklamını geçirmek isteyen eşhas firma rehberlerine kayıt olup,firmaları ile ait tanıtım hatlarını, fotoğrafğraflarını,videolarını,adreslerini telefon numaralarını,web sitelerini ve andıran adreslerini bu sitelerde paylaşarak firmalarının reklam ve/yahut lansmanını ücretsiz olarak yaparlar.

Firma, dilediği dönem sitede sunulan hizmetleri ve meselebu akit şartlarını kısmen veya külliyen değemektirebilir. Tebeddülat sitede yayınlandığı tarihten itibaren meri olacaktır.

2022-08-28 21:51:00 - İzmir’in Aliağa ilçesinde Türk firması tarafından söküm konulemlerinin bünyelması planlanan Brezilya donanmasına ilişkin Nae Sao Paulo isimli tayyare gemisi, erdemli oranda asbest taşıdığı iddiasıyla gündeme geldi. Çevre, Şehircilik ve İklim Bileğişçilikikliği Nazırı Murat Organizasyon, Türkiye’ye gelecek 'NAE Sao Paulo' gemisiyle dayalı notifikasyon tasdikı iptali ve geminin Türk leke sularına girmesine izin verilmeyeceğine değgin izah yaptı. Açıklamada, "Uluslararası hür teftiş kuruluşları ve Bakanlığımız denetim ekipleri nezdinde notifikasyon şzaitnda dünya almasına karşın ikinci bir teftiş sürecinin alışverişletilmemesi; yeniden maksut asbest ve özge ciddi maddelerin bulunduğu yerlerin gemi maksatı üzerinde gösterilerek ve numune kızılınan noktaların ışıkğraflanarak hazırlanması müstelzim ‘Kazalı öz Envanter Raporunun’ Bakanlığımıza sunulmaması sebebiyle; 'NAE Sao Paulo' adlı sefine dâhilin verilmiş olan şartlı notifikasyon onayının bozma edilmesine hüküm verilmiştir.

It looks like you were misusing this feature by going too fast. You’ve been temporarily blocked from using it.

Bize dayak cereyan etmek karınin sponsor başlamak isterseniz “Bize Ulaşın“sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

2. Aşyalnız: Firma adınızı ve haberleşme  bilgilerini ve bazı firma bilgilerinizi gireceksiniz. Firma adı olarak lütfen Tecim Odası kayıtlarında dünya düz firma unvanınızı giriniz. Firma adınıza telefon numaraları veya anahtar kelimeler kabil eklemeler yapmayınız.

4. Aşamma: Bu sayfada firma bulunak bilgilerinizi dolduracaksınız. Firmanızın bulunmuş olduğu mahalle adı, cadde sokak adı listemizde makam almıyorsa alakalı kutuyu işçilikaretleyip bulunak alanında bu detayları edebiyatız.

KVK Kanununa yönlü olarak, alışverişbu şahsi Verilerin İşlenmesine İlişgaraz Tavzih Metni’nde belirtilen amaçlarla meselelenmiş olan şahsi verileriniz, KVK Kanunu öz 7/f.1.’e gereğince hizmetlenmesi mucip ammaç ortadan kalktığında ve/veya mevzuat tembihnca verilerinizi firma ekle anlayışlememiz kucakin zaruri kılındığımız zaman aşımı süreleri dolduğunda, kişisel verileriniz cenahımızca silinecek, yok edilecek yahut anonimleştirerek kullanılmaya devam edilecektir.

Advertisement cookies are used to provide visitors with relevant ads and marketing campaigns. These cookies track visitors across websites and collect information to provide customized ads.

Form üzerindeki bilgilerin firmanızla alakalı ve dürüst bilgiler başüstüneğundan emniyetli olunuz. Mevsuk bilgiler ile firma eklemek arama sonuçlarında henüz üst sıralara gelmenizi esenlayacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *